bilbordy

- Jaka reklama najbardziej rzuca się w oczy?

– Duża.

Jest to oczywiście reklama na bilbordach, plakatach, szyldach, neonach. Z tego neony i szyldy zamieszczamy w siedzibie czy przed siedzibą firmy. Natomiast bilbordy i plakaty możemy rozmieścić w różnych częściach miasta i kraju. Co więcej w takich miejscach, które często odwiedzają przechodnie, turyści.

Bilbord musi być duży i czytelny. Nie wystarczy piękna twarz, by ludzie zachwycili się produktem. Trzeba więcej konkretów. Na bilbordzie musi widnieć i logo i chwytliwy slogan reklamowy firmy. Wbrew pozorom to nie powierzchnia, a treść przemawia do odbiorcy. W swoim dorobku mamy już wiele interesujących bilbordów. Różne techniki wykonania, czas i miejsce zamieszczenia reklamy na bilbordzie to także różne ceny za zlecenia. Jeden bilbord może być podświetlany i widoczny nocą, inny widzialny jest tylko za dnia. Jeden może się błyszczeć, innym może być matowy. Billbordy wykonywane są różnymi technikami. Wykorzystuje się zarówno komputerową obróbkę zdjęć, jak i malowanie, wyklejanie. Czasem nawet zwyczajny, naturalne zdjęcie bardziej przykuwa uwagę niż wyszukany, nowoczesny reklamowy plakat.

Bilbord może być umieszczony na budynku, na ziemi, na stojakach. Propozycji jest wiele. Sam zdecydujesz, który rodzaj wybrać. Sami podpowiemy, gdzie zamieścić bilbord, wynegocjujemy korzystne ceny. Posiadamy stałe miejsca na reklamę w różnych miastach. Skorzystaj z okazji i wykup miejsce na reklamę.